Titles you rated
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.0
I, FrankensteinRated ★ 3.5
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 3.5
Bee MovieRated ★ 3.5
Volcano HighRated ★ 3.0
Once Upon a TimeRated ★ 2.5
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 3.5
Just My LuckRated ★ 3.5
LooperRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 3.5
Eagle EyeRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Shark TaleRated ★ 4.5
Home Alone 3Rated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
A Christmas CarolRated ★ 4.5