Titles you rated
Tough as IronRated ★ 2.0
BoyhoodRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
The Divine FuryRated ★ 2.0
On Your Wedding DayRated ★ 1.5
ChefRated ★ 4.5
1917Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Alien³Rated ★ 3.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 2.5
The Time MachineRated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0