Titles you rated
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 2.0
- Men on a MissionRated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 1.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 0.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 2.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 2.5
Solitary GourmetRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0