Titles you rated
TenetRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Kubo and the Two StringsRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
LoganRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.5
Jason BourneRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
A Cure for WellnessRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0