Movies
Ratings
312
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Vantage PointRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Scent of LoveRated ★ 3.5
Late BlossomRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.5
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.5
Running TurtleRated ★ 3.5