Movies
Ratings
1021
LUCK KEYRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 1.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 1.5
Straight Outta ComptonRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
WarcraftRated ★ 3.0