Titles you rated
The AvengersRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Sex and the City 2Rated ★ 5.0
L: Change the WorldRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
The ProposalRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
Sex and the CityRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
A Frozen FlowerRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5