Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
Primal FearRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Extraction 2Rated ★ 4.0
FallRated ★ 2.0
Detective Conan: Sunflowers of InfernoRated ★ 3.0
The Good ShepherdRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 5.0
NopeRated ★ 4.0
DriveRated ★ 3.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.0
Black AdamRated ★ 2.5