Series
Ratings
144
KarmaRated ★ 4.5
The Elusive SamuraiRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Classroom of the Elite Season 2Rated ★ 3.0
Classroom of the EliteRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 0.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
The Night Agent Season 1Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 4.5
Lycoris RecoilRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.0
Summer Time RenderingRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 4.0
A Couple of CuckoosRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Ya Boi Kongming!Rated ★ 4.5