Titles you rated
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 3.0
CashbackRated ★ 2.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 2.5
Star TrekRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
21Rated ★ 3.5
In TimeRated ★ 2.0
The IslandRated ★ 2.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
Portrait of a BeautyRated ★ 1.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0