Titles you rated
WonderRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
The President's BarberRated ★ 2.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
TunnelRated ★ 1.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.0