Titles you rated
Still LifeRated ★ 5.0
Ghost Dog: The Way of the SamuraiRated ★ 4.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.5- The UninvitedRated ★ 4.0
Night of the Living DeadRated ★ 4.0
The Dead Don t DieRated ★ 4.0
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.0
Death of a SalesmanRated ★ 5.0
Fantastic PlanetRated ★ 5.0
Sink & RiseRated ★ 3.0
Cleo from 5 to 7Rated ★ 4.0
Fallen LeavesRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 4.5
My Extraordinary Summer with TessRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Please Stand ByRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0