Titles you rated
SelmaRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
ChefRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 3.0