Titles you rated
Hollow ManRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
GodzillaRated ★ 2.5
A MillionRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
From Dusk Till DawnRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
Dracula UntoldRated ★ 1.5
The Magnificent SevenRated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
InfernoRated ★ 3.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 2.5
Gods of EgyptRated ★ 2.0