Series
Ratings
14
AdolescenceRated ★ 3.5
Inspector KooRated ★ 5.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 3.5