Titles you rated
MoonlightRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Black MoneyRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 2.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Shazam!Rated ★ 2.0