Movies
Ratings
27
Begin AgainRated ★ 4.5
AmadeusRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 2.5
Billy ElliotRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 3.5
Puss in BootsRated ★ 1.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 1.0
SpellboundRated ★ 2.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 2.0
Knight and DayRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 2.0