Titles you rated
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
WaywardRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
KaosRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
SANCTUARYRated ★ 4.0
Ranma1/2Rated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
WanderlustRated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
The White Lotus Season 2Rated ★ 4.0