Series
Ratings
45
Gossip GirlRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
All InRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.0