Movies
Ratings
985
Secret(working title)Rated ★ 5.0
Memoir of a SnailRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 5.0
Moonlit WinterRated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5- DreamRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 3.5