Titles you rated
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Shrek 2Rated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 4.5