Movies
Ratings
258
The Dark KnightRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.5
Pitch PerfectRated ★ 5.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 5.0
Get OutRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
The MimicRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 3.5
V.I.P.Rated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0