Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
TroyRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 2.5
UnbowedRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 3.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.0
HindsightRated ★ 3.0