Movies
Ratings
703
October SkyRated ★ 3.5
Primal FearRated ★ 3.5
ContactRated ★ 4.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Close Encounters of the Third KindRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Life or Something Like ItRated ★ 1.5
A Hard DayRated ★ 3.0
Still AliceRated ★ 3.0
Fallen AngelsRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 1.0
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 1.0
ShrekRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 1.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.0
SawRated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 1.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.0