Movies
Ratings
27
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
Loving VincentRated ★ 5.0
Big EyesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0- The CureRated ★ 4.5
HairsprayRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 3.5
The Color PurpleRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0