Titles you rated
Are You Scared?Rated ★ 0.5
Steve Jobs: Visionary GeniusRated ★ 1.0
The PiratesRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 1.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
The Last Exorcism Part IIRated ★ 5.0- Remembrance of MBRated ★ 0.5
Last VegasRated ★ 4.0
The Lone RangerRated ★ 3.0- ApostleRated ★ 3.0
InkheartRated ★ 3.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.0
Bloody ReunionRated ★ 5.0
BeatRated ★ 4.0
9Rated ★ 5.0
VitusRated ★ 3.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 3.5
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 2.0
Green LanternRated ★ 4.0
Another FamilyRated ★ 3.0