Movies
Ratings
191
Cyborg SheRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.5
Ip ManRated ★ 5.0
The Return of JafarRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Charlotte's WebRated ★ 3.5
Clash of the TitansRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
Puss in BootsRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0