Titles you rated
PastaRated ★ 4.0
Familiar WifeRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
EntourageRated ★ 3.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Begin Again Season 1Rated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 5.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 2.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
LiveRated ★ 3.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Chicago TypewriterRated ★ 2.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 5.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5