Titles you rated
LucyRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Astro BoyRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
SuperbadRated ★ 4.0
Omae Umasou Da naRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0- D-WarRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 4.5
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.5