Titles you rated
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
R2B: Return to BaseRated ★ 2.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Lone SurvivorRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.0
The AbyssRated ★ 4.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 3.5
Forever the MomentRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
The GiverRated ★ 3.5