Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
TwistersRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Full TimeRated ★ 3.5- The ApartmentRated ★ 1.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
How It EndsRated ★ 2.5
MissingRated ★ 4.0
BaoRated ★ 2.5
Then Came YouRated ★ 3.5
SWITCHRated ★ 3.5