Titles you rated
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
A Time Called YouRated ★ 3.5
The Good Bad MotherRated ★ 3.5
18 AgainRated ★ 3.5
Duty After SchoolRated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 3.5
HappinessRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 3.0
TomorrowRated ★ 3.5- Psick University - Untact DateRated ★ 4.5
- Psick Univ- North Korea BoyRated ★ 4.0
- Psick Univ- Ronie& SteveRated ★ 4.5