Titles you rated
Sky of LoveRated ★ 4.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.5- Invisible ManRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0