Movies
Ratings
104
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Scarlet InnocenceRated ★ 4.5
ElfRated ★ 4.5
Ben-HurRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 5.0
I Am The KingRated ★ 3.5
Slow VideoRated ★ 4.5
The ImpossibleRated ★ 4.5
A Frozen FlowerRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 4.5