Series
Ratings
111
Discovery of RomanceRated ★ 3.5- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 3.5
Legend of the PatriotsRated ★ 4.0
Empress CheonchuRated ★ 3.5
Shine or Go CrazyRated ★ 3.0
The King's DoctorRated ★ 3.5
Dr. JinRated ★ 2.5
May QueenRated ★ 2.5
The King Dae JoyoungRated ★ 2.5
Fashion KingRated ★ 0.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.5
Secret Love AffairRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0- Death Note Relight 1: Visions of a GodRated ★ 4.0
- Candy CandyRated ★ 4.0
Wedding Peach DXRated ★ 3.0
The Rose of VersaillesRated ★ 4.5