Movies
Ratings
576
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The Ugly StepsisterRated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0