Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 5.0
MinariRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0