Movies
Ratings
100
The DreamersRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 2.5
SaltRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
FuryRated ★ 2.5
LeonRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.5
Forever the MomentRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0