Titles you rated
Mask GirlRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.5- MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
LuciferRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 3.5
Derry GirlsRated ★ 4.5
Derry GirlsRated ★ 4.5
Kaleido StarRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
Three Meals a Day: Jeongseon Village 2Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Society Game Season 2Rated ★ 3.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.5