Series
Ratings
107- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
Anna Director's CutRated ★ 5.0
Bloom Into YouRated ★ 3.5
Steins;Gate 0Rated ★ 4.5
STEINS;GATERated ★ 3.5- No HomeRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
April Showers Bring May FlowersRated ★ 4.0
See You Tomorrow at the Food CourtRated ★ 5.0
Rascal Does Not Dream of Santa ClausRated ★ 3.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
AemaRated ★ 4.0- The Catstody WarRated ★ 2.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
WentworthRated ★ 5.0
WentworthRated ★ 5.0
WentworthRated ★ 5.0
WentworthRated ★ 5.0
WentworthRated ★ 5.0