Series
Ratings
256
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 4.5
Five FingersRated ★ 5.0
Feast of the GodsRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
My Fair LadyRated ★ 5.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 5.0
The Joseon GunmanRated ★ 5.0
Sweet Stranger and MeRated ★ 5.0
Hi! School - Love OnRated ★ 5.0
Endless LoveRated ★ 4.5- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
My Beautiful BrideRated ★ 5.0
Cheo Yong Season 2Rated ★ 5.0
Cheo YongRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0- The LoverRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0