Titles you rated
Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
HealerRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 1.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
Yong PalRated ★ 3.5
Miss KoreaRated ★ 2.0
Mr. BackRated ★ 1.5- Three FriendsRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 1.0
Oh My GhostRated ★ 1.5
Queen of HousewivesRated ★ 0.5