Series
Ratings
21
Secret LoveRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0