Titles you rated
EntertainerRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5- FamilyRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Fated to Love YouRated ★ 3.0
A New LeafRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 5.0
High SocietyRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5