Movies
Ratings
434
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
Loving VincentRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 2.5
The Bank JobRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 5.0
A Lot Like LoveRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 4.0
The Science of SleepRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Les Misérables in Concert: The 25th AnniversaryRated ★ 5.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 2.5
X-MenRated ★ 4.0