Series
Ratings
381
A Love So BeautifulRated ★ 1.5
Nodame Cantabile: ParisRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
My Secret TerriusRated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0
New AmsterdamRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 2.5
My MisterRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
HouseRated ★ 4.0
Please Love The Useless MeRated ★ 1.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0- School Season 1Rated ★ 5.0
Three Meals a Day: Seaside RanchRated ★ 5.0
Three Meals a Day: Fishing Village 3Rated ★ 5.0
ElementaryRated ★ 3.5
ElementaryRated ★ 4.0
ElementaryRated ★ 4.5