Titles you rated
13 Going on 30Rated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 3.0
CloserRated ★ 3.5
CluelessRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 1.5
All About My WifeRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 2.5
FlippedRated ★ 3.0
LolitaRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
LeonRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0