Series
Ratings
124- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
Steel Troops Season 2Rated ★ 3.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.5
The RebelRated ★ 3.0- Toy SoldiersRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
The Prince of TennisRated ★ 4.5
Some Day or One DayRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Tong: MemoriesRated ★ 2.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0