Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 4.0
Millennium MamboRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.0
Yi YiRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 5.0
Moonlit WinterRated ★ 4.5
MimangRated ★ 3.5
Annie HallRated ★ 5.0
The Old OakRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 5.0
I Am LoveRated ★ 5.0
Bones & AllRated ★ 5.0
Frances HaRated ★ 4.5
AmourRated ★ 5.0
Small, Slow but SteadyRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 5.0