Titles you rated
The OutlawsRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 1.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 2.0
MasterRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 3.5